2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Pierwsze z nich mydło sandałowe kojące ukąszenia insektów. Naturalne mydło sandałowe posiada za zadanie likwidować świąd i zaczerwienienie po ugryzieniu insektów. Po ugryzieniu insekta nie będzie powstawał ropiejący bąbel wyłącznie ślad będzie szybko się goił.

Również oparzenia słoneczne będą mniej dotkliwe, kiedy do mycia użyje się mydło sandałowe. Olej sandałowy znany jest ze unikalnych właściwości antybakteryjnych - mydeł z jego dodatkiem używa się zazwyczaj w wypadku stanów zapalnych intymnych części ciała (przypadłości zorientowane na świąd i pieczenie).

Bardzo ważną rzeczą jest również zapach tego mydła - uspokajający, kojący skołatane nerwy, wyciszający.

Następny produkt to mydło Alep 50% Bio stosowane na poważne problemy skórne. Jest ono nazywane ?Mydłem idealnym?, uwzględniając walory pielęgnacyjne jest to fakt niepodważalny. Mydło zrobione jest z trzech składników: oleju laurowego, oliwy z oliwek i dokładnie 0,01 % sody uzyskanej z wody morskiej. Olej laurowy ? naturalny antybiotyk! Ma silne działanie antyseptyczne i mocno nawilża. Ze znakomitym skutkiem łagodzi dolegliwości i problemy skórne, tj. trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, łojotok. Miliony osób na świecie przekonało się o jego leczniczym działaniu.
2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła
Zobacz również: Mydło sandałowe - opinie osób o tym kosmetyku