Mydło sandałowe - opinie osób o tym kosmetyku
Poniżej będą przedstawione opinie o mydle sandałowym, które zostały opisane przez blogerów na swoich stronach i portalach kosmetycznych. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z kobiet pisze: " Lubię naturalne mydła. Wybieram mydła najróżniejszych marek. Jeden warunek ? ma mieć roślinne składniki." Wybiera ta osoba mydła o naturalnym składzie, które  mają niewiele  pod produktów. Nie lubi kiedy w mydle są sztuczne dodatki. Uważa to za niepotrzebną chemię. Tak, więc mydło sandałowe tak przypadło jej do gustu.  Zakupiła mydło sandałowe, które jest  zrealizowane specjalnie dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na kolejnym serwisie internetowym możemy  przeczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który jest wytwarzany z drzewka sandałowego posiada  także  właściwości chłodzące i pozostawia na ciele długotrwałe uczucie świeżości.  Jednakże gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  ma  jedynie  3 składniki. Na opakowaniu mydła  zawarto podstawowe  dane o producencie i składnikach. Znajdziemy  również  notkę, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu opakowania wyczujemy ciekawy zapach. Ma ono niepowtarzalną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona za intensywna i nie nadwyręża naszego węchu. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest trochę prześwitujące. W kontakcie z wodą powstaje przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - opinie osób o tym kosmetyku
Zobacz również: Kosmetyki naturalne pomagają na coraz większą liczbę schorzeń skóry