Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Mydło o fantastycznie wyrazistym, mocnym (męskim) zapachu wpływające bardzo korzystnie na skórę problematyczną - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Powonienie mydła sandałowego pozostaje na skórze na długi okres czasu i doskonale współgra się z perfumami, wodami kolońskimi dosłownie podkreślając ich zapach.

Olejek sandałowy zawarty w mydle działa zmiękczająco i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Ma również działanie relaksujące, dopomaga w stanach depresji, lęku, poprawia nastrój. Bardzo pomaga na bezsenność i zdenerwowanie , które towarzyszy bezsenności.

Zastosowanie olejku kadzidłowego przyczynia się do skutecznego opóźniania efektów starzenia się skóry. Zawiera pokaźną ilość minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki idealnie asimilują się z ludzką skórą. Ma tak silne działanie regenerujące, że wyleczy nawet popękaną skórę na stopach, która wielokrotnie jest ciężka w kuracji leczniczej.

Oleje umieszczone w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

Żeby wytworzyć sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych trzeba zużyć ich sporą ilość a więc mydła te posiadają dość wysoką cenę jednakże są one najlepsze dla naszej skóry - nie uczulają i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 16 dag
Zobacz również: 2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła