Preparaty roślinne, które są nam w stanie pomóc
W teraźniejszych czasach dostęp do preparatów leczniczych jest praktycznie nieograniczony. Preparaty z całego Globu są dostępne od ręki.

Daleko posuwając się globalizacja, którą wywołał Internet umożliwia nieograniczone możliwości sprzedaży kosmetyków z najbardziej odległych zakątków naszego globu. Jeszcze parę lat temu nie były one dostępne w naszym regionie Europy. A dzisiaj olej inca inchi jest powszechnie używanym preparatem, który wspiera dużą liczbę procesów leczniczych.

Dlaczego należy zaufać olejom pochodzenia roślinnego

Rośliny dają od stuleci ludzkości cennych substancji, takich jak witaminy czy minerały, które pobierają je ze swojego otoczenia. Tłuszcze roślinne są doskonałym nośnikiem elementów odżywczych ,które odpowiadają za etap rozwoju i wzrostu a, także wszystkie procesy życiowe każdej komórki w roślinie.

Najlepsze oleje roślinne to te tłoczone w zimnej temperaturze, nierafinowane. Nie winniśmy się obawiać, że pozostawią na naszej skórze warstwę świecącego tłuszczu i zatkają pory jak ropopochodne oleje mineralne, gdyż na szczęście szybko się wchłoną i dają wiele odżywczych substancji.

Olej Inca Inchi produkowany jest w wyniku prasowania na chłodno kwiatów peruwiańskiej rośliny Sacha Inchi. Choć w Peru jest on znany i stosowany od tysięcy lat, Polacy dopiero niedawno zaczął go odkrywać, gdyż trudno gdzie indziej odtworzyć specyficzne ,które sprzyjają rozwojowi Sacha Inchi.

Jej charakterystyczne kwiaty w kształcie gwiazdy można znaleźć na ceramice wykopanej z sarkofagów starożytnych Inków.
Preparaty roślinne, które są nam w stanie pomóc
Zobacz również: Czy jest sens samemu jeszcze rozliczać PIT